Blues band

Kontakt


Facebook

© 2009-2017 JBP

Ročník 2010

Letošní votvírák v Parníku

Parník, leden 2010

Dostalo se nám cti otevřít svým koncertem sezonu roku 2010 v nejprestižnějším ostravském klubu. Tato scéna zažila největší počet našich koncertů a doufám, že to tak bude pokračovat i nadále, protože na lepší prostředí jsme ještě nenarazili. Jako obvykle zde našli cestu vedle našich skalních fanoušků také nové tváře, které sem nalákaly dle jejich sdělení reference od známých a snad jsme tímto získali další skalníky. Dodatečně vám také děkujeme za příznívé ohlasy, kterým se nám dostalo bezprostředně po koncertě.

Dana Vrchovská

Na letošní votvírák jsme si pozvali jednu z nejlepších českých jazzových zpěvaček Danu Vrchovskou, kterou nemusím příznivcům jazzu nijak zvlášť představovat. Jarda Ožana je totiž vedle Moribundu také dlouholetým členem orchestru Jiří Urbánek band & Dana Vrchovská, takže nabídka k hostování byla přijata bez zbytečných okolků. Repertoár si Dana zvolila vkusně tak, aby zapadl do jinak bluesového programu a to, že za to sklidila takový úspěch nebylo aspoň pro nás žádným překvapením, protože Dana je obrovský profík a s lehkostí jí vlastní se přizpůsobí jakémukoliv žánru. Kdo by chtěl slyšet Danu se svou domovskou kapelou, dostavte se 28. ledna opět do Parníku, vřele vám to doporučuji.

Další Parník jsme domluvili na pátek 16. dubna, ale kdo by to tak dlouho nevydžel, může se zastavit v sobotu 16. ledna v havířovském Jazzklubu, kde budeme koncertovat od 20 hodin. Po tomto koncertě máme v plánu nahrávání dalších skladeb na připravované CD, takže veřejné vystupování jsme dočasně upozadili.

JBP, 10.01.2010

jdi na začátek stránky